لیست انواع کتاب بر اساس موضوع

این مورد آخر سر من آمده است و ناشر بدون اطلاع من پاراگرافی را حذف کرد. از تفاوتِ لحن گرفته تا کلمات و اصطلاحاتی که مختص به زبانِ آن کشور هستند و تاریخچهای طولانی را پشت سر گذاشتهاند. در این روش مشتریان هزینه ها را به صورت اقساطی و در چند قسط به تعداد پارت های جدول زمانبندی پرداخت خواهند نمود.

بدین صورت که ترجمه هر پارت برای مشتری ارسال و برای شروع پارت بعدی هزینه آن پارت که مبلغ آن در جدول زمانبندی ارسالی برای مشتری ذکر گردیده است؛ از سوی مشتری پرداخت می گردد. با توجه به اینکه معمولا تعداد صفحات یک کتاب جهت ترجمه زیاد می باشد، ما کتاب را به چند بخش یا پارت مجزا تقسیم نموده و جدول زمانبندی تحویل ترجمه پارت ها برای مشتری ارسال می نماییم.

شما می توانید برای بررسی، جستجو و خرید یک کتاب با کلیک بر روی دانلود کتاب از آمازون به سایت آمازون مراجعه و این کار را انجام دهید. فرمت کتاب شما باید Kindle باشد، میتوانید این کار را خودتان انجام بدهید و یا تنها فایل PDF و Word را آپلود کنید تا آمازون این کار را برای شما انجام بدهد.

چطور ترجمهی مناسب را تشخیص دهیم؟ چطور متوجه شویم کتابی قبلا ترجمه شده است یا خیر؟ انتقال درست مفاهیم، آرایه های ادبی و زیبایی هایی که نویسنده در شعر یا داستان خود آورده است می تواند تا حد زیادی ما را با فرهنگ و هنر جوامع دیگر آشنا کند. برای بار سوم نیز هر یک از این ده بخش به نوبه ی خود به ده بخش دیگر تقسیم می شود. هویت به معنای داشتهها و ظرفیتهای یک ملت است. با تحویل بخش به بخش و سیستم کنترل پروژه اختصاصی خیالتان از تحویل به موقع کار راحت میشود. در نتیجه با مطالعه و پیوری از آنها شما میتوانید علاوه بر مطالعه، مهارت آموزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید