مانند یک فیلم سینمایی!

از شرلوک هلمز گرفته تا پوآرو و تمامی آثار آگاتا کریستی همگی زیر مجموعه ژانر رازآلود، جنایی و یا معمایی به حساب میآیند. آیا شما تا به حال کتاب کنکوری دسته دوم خریدهاید؟ از آنجایی که قیمت کتاب کمک درسی، کتاب های کمک آموزشی و کتاب های کنکوری هر روزه در حال افزایش است و با توجه به شرایط اقتصادی، فروشگاه کتابانه تخفیف ویژهای را برای این کتابها در نظر گرفته است.

میبینیم که بسیاری از این کتابها درباره این حوزه نگارش شدهاند. در ادامه این مقالات سعی میکنیم به این دو بحث اصلی و اساسی بپردازیم. امروزه اکثر نویسندگان حوزه روانشناسی و کتاب راز موفقیت سعی میکنند به شکل کلی از کنار این بحث عبور کنند و با ارائه چند تعریف مبهم و کلی از بیان آن دوری کنند. فروغی: در بحث داوری کتابهای دفاع مقدس به 4 عنصر دقت میکنیم، یکی فرم و شکل است، دیگری قالب، سومی موضوع و چهارمی محتوا است.

شاخه موفقیت در زندگی شخصی بهعنوان یکی از شاخههای کتاب راز موفقیت سعی دارد به این بخش از زندگی انسانها نفوذ کند. این نرم افزار روی انواع پلتفرم های سیستم عامل قابل نصب است. شاید به خاطر همین موضوع است که اسلام تأکید: خودشناسی برتر از خداشناسی است. جدا از این موضوع به صرفه بودن کتابهای دست دوم از نظر قیمت نیز مطرح است.

از اینگونه نرم افزارها معمولا به عنوان نرم افزارهای مدیریت کتابهای الکترونیک یاد می شود. نكته بعدی توجه به نويسنده كتاب است. انسان برای رفع برخی از نیازهای خود ناچار است که به دنیای بیرون از خود پناه ببرد. حسین نژاد در این کتاب، با زبانی ساده و بی آلایش با خدا درددل کرده و به مخاطبش نشان داده که می شود خیلی ساده حرف های زیادی را با پروردگار جهانیان در میان گذاشت. کتاب وب فعالیت خود را از فروردین 1397 آغاز کرده است.

ویژگی های ظاهری و محیط کاربری این نرم افزار بسیار ساده و با کارایی بالا بوده و بسیار کاربرپسند است. در این مجموعه از کتاب ها درسنامه های جامع و مختصر و تست های زیادی مطابق با تیترهای کتاب و تست های تالیفی گنجانده شده است. این کتاب بر مبنای احادیث شیعی بود و از احادیث اهل سنت به عنوان موید و مکمل مباحث استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید