مشاوره، خرید آنلاین کتاب

در کتابچین از کتابهای رمان و داستان گرفته تا کتابهای مدیریت ،موفقیت ،روانشناسی ،شعر ،دینی و مذهبی و دیگر کتابهای با موضوعات مختلف را پیدا خواهید کرد. این موضوع به خصوص برای افرادی که به دنبال کتابهای زبان اصلی و اورجینال هستند، یک مشکل بزرگ است. در این بخش میتوانید در نظرسنجی درباره کتابهایی که دوست دارید چاپ شوند، شرکت کنید تا پیشنهادات پس از بررسی توسط کارشناسان این سایت، وارد مرحله رایگیری و سپس چاپ شوند.

اميدواريم در كنار ما يک گام جلوتر باشيد و از تجربهی خريد آنلاين و آسان محصولات فرهنگی لذت ببريد. مجموعه کتاب شرق همواره در تلاش است تا در كنار كتاب، با تكميل محصولات فرهنگی خود پاسخگوی نياز مخاطبان باشد. خدمات کتاب شرق در راستای باور به ارزشمندی زمان شماست. این خود باعث صرفه جویی بسیار در زمان شما خواهد شد. امکان ثبت سفارش کتاب به صورت آنلاین و همچنین با تلفن از خدمات بسیار مهم این مجموعه است که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند از این روش ها استفاده کند. از خوب به عالی: چرا بعضی شرکت ها جهش می کنند و بعضی های دیگر نه؟

بدون شک کتاب یکی از منابع با ارزش قلمداد می شود ، زیرا حاصل نتیجه سال ها تحقیق یک دانشمند می باشد. برخی از کتابفروشی ها در اطراف میدان انقلاب یا دانشگاه ها قرار دارند، اما موجودی کتاب آنها به اندازه گالری بانک کتاب آنلاین نیست. با توجه به این که بسیاری از سایت های خرید کتاب خارجی فایل PDF کتاب را مستقیما در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، امکان پرینت یا امکان ارسال آن برای سایرین فراهم نخواهد بود.

از اینرو بسیاری این کتابهای کمیاب به صورت نسخههای الکترونیکی در سایتها موجود میشوند و یا به صورت رایگان و یا به صورت نسخههای پولی در دسترسند. اما برای بسیاری از کتاب ها به خصوص کتاب های تازه انتشار یافته حتی نسخه زبان اصلی آن نیز در بازار کتاب ایران یافت نمی شود.

از این رو دانشجویان و پژوهشگران ایرانی در تهیه منابع علمی خود به مشکل بر خواهند خورد. امکان تهیه نسخه true pdf کتاب ها (بهترین نسخه جهت چاپ) برای تیم ایبوک رالی وجود دارد. سایت دانلود کتاب خارجی ایبوک رالی با دسترسی کامل به تمام کتاب های الکترونیک تازه نشر یافته و همین طور دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی قدم بزرگی در رفع نیاز های پژوهشی محققین ایرانی برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید