معرفی انواع کتاب های انتشارات گاج

هزینه ترجمه کتاب با توجه به موضوع متن آن، سطح کیفیت موردنظر فرد و زبان مبدا و مقصد متفاوت است. برای آشنایی بیشتر با قیمتهای ترجمه میتوانید به صفحۀ لیست قیمت ترجمه در ترنسیس رجوع کنید. ترجمه کتاب از فارسی به انگلیسی یکی از سختترین انواع ترجمه در لیست خدمات ماست! پس از کسب اجازه از ناشر خارجی، میتوانید ترجمه اثر مورد نظر را آغاز کنید. گام دوم: آیا این اثر را ناشر بزرگی ترجمه کرده یا نه؟ اگر کتاب کودک ترجمه میکنید، لحن کودکانه را در تمام متن رعایت کنید.

می توانید عنوان اصلی کتاب یا نام نویسنده را در آنجا جستجو کنید؛ البته می توانید عنوان ترجمهشده را هم جستجو کنید ولی ممکن است مترجم دیگری آن کتاب را با عنوان دیگری ترجمه کرده باشد. مترجمینی که میخواهند یک کتاب ترجمه و چاپ کنند باید با ناشر قراردادی که همه چیز در آن به صورت شفاف ثبت شده است، امضا کنند.

قبل از شروع ترجمه، نه تنها باید از نویسندۀ کتاب بلکه باید از ناشر خارجی آن هم کسب تکلیف کنید. علاوه بر این، باید فرهنگ جامعهی مبدأ را نیز در نظر داشته باشید. سعی کنید بهترین معادلها را بر اساس معیارهای فرهنگی جایگزین کنید. بعد از آن با خرید لوازم بسته بندی مناسب میتوانید یک جابجایی آسانی را تجربه کنید. کتاب های خط ویژه انتشارات گاج شامل درسنامههای کمحجم ,طبقه بندی شده،مفهومی و کاربردی و تمرین ها است و تمامی تست های کنکور سراسری در این کتاب وجود دارد.

فیپا یا فهرستنویسی پیش از چاپ، در واقع نوشتن یک فهرست توصیفی برای کتاب است که پیش از انتشار باید انجام شود. این کتاب در واقع همان کتاب کار است که شامل انواع و اقسام سوالات از سوالات تشریحی تا تستی می شود. معمولا طراح از برخی شیوههای خاص استفاده میکند تا عناصر درون صفحه را انتظام بخشد. شما صفحه آرایی کتاب رو تو چه نرم افزارهایی انجام میدین؟

حتی میتوانید از فردی که به موضوع مسلط است و علم آن را دارد، بخواهید متن شما را بخواند. استارتاپ ترانوس که توسط الیزابت هولمز مدیریت میشد، با دروغها و ادعاهای غلط صاحب آن به ارزش ۹ میلیارد دلار رسیده بود. در این مرحله باید سه نسخه از کتابی که طراحی جلد آن هم تکمیل شده است برای اداره فرهنگ و ارشاد فرستاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید