هر برگه یک صفحه نامیده میشود

شرکت کردهام. کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب در نمایشگاههای بینالمللی کتاب لبنان و شارجه هم به صورت مرتب شرکت داشته است. این نوشته اثری تمثیلی از پائولو کوئیلو است که با الهام از داستانی قدیمی، زندگی چوپانی را روایت میکند که در بیابانها سرنوشت خویش را جستجو میکند. شما قادرید با دانلود کتاب تنها با یک کلیک از سایت مربوطه آن را در اختیار داشته باشید. در سایت کتاب کنکور، شما می توانید به صورت آنلاین، از طریق تماس تلفنی، تلگرام یا به صورت حضوری خرید نمایید.

از آنجایی که تخصص تیم دنیای زبان در زمینه فروش کتاب بصورت اینترنتی و تلفنی می باشد می توانید به راحتی کتب و محصولات آموزشی و کمک آموزشی ناشران مختلف را در سایت کتاب دنیای زبان بیابید. سایت ۳۰ بوک امکانی را فراهم کرده است که با معرفی کردن سایت به دوستان خود، اعتبار هدیه دریافت کرده و با استفاده از آن به صورت رایگان کتاب بخرید. این شیوه در بین عموم طرفداران زیادی پیدا کرده است.

آژانس ادبی دایره مینا در اولین حضور خود در نمایشگاه بینالمللی کتاب مسقط با ناشرانی از کشورهای کویت، قطر، عربستان، امارات، تونس، سوریه، لبنان و مصر به مذاکره و گفتوگو پرداخت. این تخفیف به دلیل ارتباط و همکاری میان انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب و ناشران دیگر ارائه شد. دغدغه بسیاری از ما خرید و یا دانلود کتابهایی است که به سادگی در دسترس نیستند و یا اگر در دسترس باشند، کمیابند و ما فرصتی برای گشتن در میان هزاران فروشگاه کتاب فروشی برای پیدا کردن آنها را نداریم.

شما میتوانید در خانه بنشینید و کتاب مورد نظر خود را آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرید. فقط لطفاً کتاب را تحت همان شرایطی که به شما تحویل داده شده و با بستهبندی مناسب برای کتابچی ارسال کنید. کتاب هایی که خریده اید، در کتابخانه خاک می خورند، چون مناسب شما نبودند و نتوانستند مشکلات شما را حل کنند. مدیر انتشارات و کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: بزرگترین مشکلی که در نمایشگاه کتاب مسقط و در جریان مذاکره با ناشران داشتیم؛ مساله ارسال کتاب بود. آنها نمیدانستند کتابهای سفارش داده شده در جریان مذاکرات ما را چطور باید برای کتابخانه یا ناشران ایرانی ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید