هر برگه یک صفحه نامیده میشود

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ایران پیپر از ابتدای فعالیت خود با جست و جو در سایتهای مختلفی مانند آمازون، کتابهای زبان اصلی پر طرفدار را جمعآوری کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. هزینه ارسال از سایت ایران کتاب، برای تمامی سفارشهای بیش از ۱۰۰ هزار تومان به روش «پست سفارشی» به سراسر ایران رایگان و همچنین هزینه ارسال به روش «پست پیشتاز» برای سفارشهای بیش از ۲۰۰ هزار تومان نیز رایگان است.

در طول روز واحد فروش سفارش خرید را از طریق سایت، نمابر، تلفن و احیاناً مراجعات حضوری دریافت و بلافاصله کتاب های درخواستی به شهرستان ها یا بنگاه های باربری حمل میشود و به دورترین نقطه کشور میرسد. توکلی معتقد است طی سالهای اخیر در محدوده بولوار توس اشتیاق به کتابخوانی کم شده است: «همکاران من هم نظرشان همین است.

به دلیل همین عشق و علاقه کارش را در کارخانه فرش ترک و یکی از اولین کتابفروشیهای بولوار توس را در خیابان فرمانبر راهاندازی میکند. در دوره کرونا که آموزش مجازی شده بیشتر فروش کتابفروشیهای بولوار توس در حوزه کتابهای درسی و گام به گام است. در این محتوا گام به گام چهارم ابتدایی آماده شده است.

در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب های پایه چهارم ابتدایی را دانلود کنید. این گام به گام شامل راهنمای حل مسائل و مطالب موجود در کتاب های پایه چهارم می باشد و حل المسائل پرسش ها و تمرین ها و فعالیت های موجود را شامل می شود. کاربران تهرانی می توانند از خدمات پیک تلفنی در لحظه نیز استفاده کنند. او از کودکی به خواندن کتاب علاقه داشته است.

فروش کتاب با تخفیف شاید یکی از بهترین دلایل برای خرید اینترنتی کتاب در شرایط موجود باشد. همان طور که بیان شد دست یابی به منابع علمی یکی از دغدغه های دانشمندان و دانشجویان کشور است. دی وی دی های آموزشی را هم بزرگسالان و هم کودکان می توانند از سایت کتاب لند بر اساس سن شان پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید