هر برگه یک صفحه نامیده میشود

جهت خرید کتاب دانشگاهی دررشته های فنی مهندسی، علوم پایه، انسانی، معماری و هنرو عمومی می توانید از طریق منوهای بالای وب سایت اقدام نمایید. فدک بوک که توسط یک مجموعه تخصصی نشر و پخش کتب دانشگاهی اداره و پشتیبانی میشود، در کنار خدمات فروش کتاب، توزیع کتب منتشر شده ناشران و مؤلفان را نیز به عنوان یکی از فعالیتهای تخصصی خود برعهده دارد.

ـ کتاب های نفیس، کتاب های کاملاً تخصصی و کتاب های کمک آموزشی، از اولویت کمتری برای خرید برخوردارند. به بیان کلی کتابهای کمک آموزشی، به دانشآموزانی که در فهم دروس مشکل دارند، کمک میرسانند. گاهی اوقات ممکن است که دانشآموزان در فهم مطالب دروس به مشکل بر بخورند؛ در این مواقع برخی به دنبال استفاده از معلم خصوصی و برخی دیگر به دنبال کتابهای کمک آموزشی میروند.

تشخیص این امر با اداره کل منابع است. از نام این کتابها به سادگی میتوان از ماهیت آنها با خبر شد. کلیه دانشآموزان باید برای تهیه کتابهای درسی خود به سامانههای مشخص شده مراجعه کرده و ثبت سفارش کنند. برای خرید این کتابها نیازی نیست که حتما خرید حضوری داشته باشید، بلکه با مراجعه به یک سایت معتبر خرید کتاب میتوانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی خود را انجام دهید. اثری از گابل گارسیا مارکز که داستان زندگی شش نسلِ یک خانواده از اهالی آمریکای جنوبی به نام بوئندیا را توضیح میدهد. بزرگترین مزیت این فروشگاه اینترنتی کتاب ارسال رایگان کتاب است و خریداران میتوانند با خرید کتاب از کتاب وب (حتی یک جلد) کتاب را به رایگان جلوی منزل خود تحویل بگیرند.

مدت زمان بررسی تفصیلی آثار (با توجه به حجم و موضوع آنها) از ۳۰ تا ۶۰ روز متغیر است. حتی اگر کتاب مورد نظر را نیافتید، کافیست به پشتیبانی آنلاین سایت، نام کتاب را اعلام کنید. کتاب علوم اجتماعی و سیاسی، نوشتههایی است که آیین کشورداری، اداره سرزمین و رابطه با سایر کشورها را بیان میکنند. همچنین همانطور که اشاره شد، با ارائه مقالات در زمینه فراگیری زبان و مطالب مفید در زمینه آموزش زبان و همچنین فایلهای دانلودی آموزش زبان، گام موثری در زمینه ارتقاء سطح آموزش زبان به صورت اینترنتی برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید