هر برگه یک صفحه نامیده میشود

بدون شک کتاب یکی از منابع با ارزش قلمداد می شود ، زیرا حاصل نتیجه سال ها تحقیق یک دانشمند می باشد. این سایت همچنین امکان دانلود چکیدهای از کتاب را برای کاربران خود قرار داده است که به این وسیله میتوانند از خریدن یا نخریدن آن کتاب اطمینان حاصل کنند. در این زمان نیز بخشی از درآمدم را برای خرید کتاب هزینه میکردم و کتابخانه کوچکی داشتم.

به هر حال نمایشگاه کتاب تهران رویدادی است که نمیتوان آن را حذف کرد، حالا این رویداد در آستانه 33 سالگی خود و بعد از دو سال وقفه در برگزاری قرار است با دستورالعملهایی خاص برگزار شود. بعد از گرفتن دیپلم در کارخانه فرش استخدام شدم. همان طور که بیان شد دست یابی به منابع علمی یکی از دغدغه های دانشمندان و دانشجویان کشور است.

برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت فیزیکی تنها با بعد نمایشگاهی و انتقال بعد فروشگاهی به فضای مجازی طرحی است که امروز اعضای شورای سیاستگذاری نتیجه آن را مشخص خواهند کرد. مشتری ابتدا سفارش کتاب را به ما میدهد و بعد از آن ما کتاب را تهیه و در اختیار مشتری قرار میدهیم.

شما می توانید کتاب های دست دوم را با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت بازار در سایت ایسام خریداری کنید. برای دانلود کتابهای انلاین که به صورت رایگان در دسترس نیستند، باید مبلغ کمی را پرداخت کنید. به دلیل نبود استقبال و فروش نرفتن کتابها، ما حالا مثل گذشته کتابهای مختلف را میخریم به این امید که زمانی به فروش برسد. البته این بهدلیل ضعف فرهنگی و کمکاری مسئولان و کارشناسان فرهنگی در این حوزه است و بخشی از آن نیز به فقر مالی و اقتصادی خانوادههای ساکن در محلات حاشیه شهر برمیگردد.

دیدگاهتان را بنویسید