هزینه سفارش ترجمه کتاب

او ادامه داد: در این کتاب گوشهای از مشکلات و موانعی که سر راه ما برای ایجاد و گسترش پارک فناوری پردیس به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای علمی کشور است را به نمایش گذاشته است. اگر چنین همیتی ایجاد شود مدیریت شهری از آمادگی لازم به منظور سرعت بخشی در آماده سازی نمایشگاه شهر آفتاب برخوردار است. او فارغالتحصیل رشته روزنامهنگاری از دانشکده خبر تهران است و با روزنامههای شرق، ایران، اعتماد و خبرگزاری ایلنا و… به عنوان ستوننویس و خبرنگار همکاری داشته است.

با توجه به اینکه برخی انتشارات اطلاعات کامل در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار نمیدهند در این مطلب به شکل خلاصه و مفید با تمامی مراحل و روشهای چاپ کتاب آشنا خواهید شد. به گزارش ایلنا، کتاب «سفر به آینده با ماشین چینی زمان» نوشته کمیل روحانی توسط انتشارات کلک سیمین با شمارگان هزار جلد منتشر شده و رمان طنز کوتاهی در ژانر تخیلی است که آینده تهران را به تصویر میکشد. کمیل روحانی؛ نویسنده، روزنامهنگار، فیلمنامهنویس و فیلمساز ایرانی است که سابقه طنزنویسی در مطبوعات را در کارنامه خود دارد. کتاب «سفر به آینده با ماشین چینی زمان» نوشته کمیل روحانی منتشر شد.

مهدی صفاری نیا افزود: ما به عنوان اولین پارک فناوری کشور کتاب تاریخچه خود را منتشر کرده ایم. این کتاب به چالشهای عمرانی و توسعهای اشاره کرده است که از همان ابتدا گریبان گیر پارک بوده تا روزهای سختی که برای به ثمر نشستن این نهاد بزرگ پشت سر گذاشته شده است.

مجتبی جباری پور افزود: در این کتاب از اولین روزهای پارک و فراز و فرودهای مختلفی که پشت سر گذاشته شده است تا به این نقطه برسد پرداخته شده است. همچنین امکان آپلود کتب توسط کاربران عضو سایت نیز فراهم است. آیا برای انتشار کتاب خودم در کشورهای دیگر، امکان ترجمه تخصصی به زبانهای دیگر وجود دارد؟

روی تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد. مقالات کتاب مدیریت خود شامل «مدیریت فردی»، «زمان مدیریت: چه کسی میمون را در اختیار دارد؟ »، «انرژیتان را مدیریت کنید، نه زمانتان را»، «مدارهایی با اضافهبار»، «رهبر بهتری باشید، زندگی غنیتری داشته باشید»، «شغلتان را اصلاح کنید»، «لحظات سرافرازی»، «از فرد درون آینه چه بپرسیم؟ در ادامه این جلسه یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد بیان داشت: نمایشگاه کتاب تهران بزرگترین رویداد فرهنگی نه تنها در کشور بلکه در منطقه به حساب می آید. گفتنی است، پارک فناوری پردیس به عنوان بزرگترین پارک فناوری کشور در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد.

دیدگاهتان را بنویسید