هزینه سفارش ترجمه کتاب

این کتاب خیلی از افراد را به مطالعه عادت داده و خاطره ای جذاب برای خواندن اولین رمان در ذهن بسیاری از مخاطبان خود به وجود آورده است. کتابهای موجود در کتابوب علاوه بر اینکه هر لحظه در حال بهروزرسانیاند، برای راحتی مخاطبان و پژوهشگران در حوزهها و مدخلهای متفاوتی دستهبندی شدهاند تا مخاطبان فراخور علاقه و زمینهٔ پژوهشیشان، کتابها را به راحتی بیابند.

اگر شما نیز به واژهنامهای از اصطلاحات تخصصی دسترسی داشته باشید میتوانید آن را در اختیار مترجم قرار دهید. موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) با مجوز شماره 98/1/27515 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت مینماید. کتاب مدیریت خود اثر جمعی از مدیران و استادان موفق در زمینهی مدیریت از جمله پیتر دراکر، دونالد واس و ویلیام اونکن است که با تکیه بر راهکارها، دستورالعملهای جدید و فاکتورهای مهم در مدیریت موفق؛ گردآوری شده است.

روند سفارش ترجمه کتاب در ترنسیس سادهتر از آن چیزیست که فکرش را میکنید! پس در این مورد، نگرانی معنی ندارد! وی ادامه داد: اقتدار باید در همه عرصههای علمی، سیاسی و معنی قابل مشاهده باشد و حوزه عزت ملی هم این مسأله باید در نظر گرفته شود. خرید اینترنتی کتاب یا گشتن به دنبال کتاب های مختلف در سایت های اینترنتی یه مزیت دیگر نیز دارد. گروه های مختلف کـتـاب مانند انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی و … با تنوعی بی نظیر در کـادن عرضه میشوند .

دروغگو چطور حساب دروغ های خود را نگه میدارد! تارنمای دشت کتاب همچنین توصیههای شخصیشدهای را بر اساس سابقه مرور و خرید به شما ارائه میدهد تا به شما کمک کند کتابهای جدیدی را که ممکن است مورد علاقه شما باشد کشف کنید. پس از انتخاب مترجم و قبل از شروع هر مرحله لازم است مبلغ مرحله مورد نظر را در ترنسیس سپرده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید