هزینه سفارش ترجمه کتاب

چرا که در همین زمان از دست رفته ممکن است فرد دیگری ترجمه کتاب موردنظر شما را آغاز کند. کتابها به دلیل وزن زیادی که دارند جابجایی را سخت میکنند. بسیاری از افراد نسبت به ترجمه و مترجمی که قرار است روی پروژه آنها کار کند بسیار سخت گیر بوده و نیاز دارند تا به روشی نسبت به فرد مترجم اطمینان کسب کنند.

ناشرین محترم نیز از این دسته مستثنا نیستند؛ چنانکه می دانیم به هنگام ظهور یک کتاب ارزشمند که به دست نویسندهای قهار نگارش شده، ترجمه های مختلفی از آن کتاب را به سرعت می توان در بازار یافت. این اتفاق ممکن است با گذر زمان بسیار کوتاهی از نگارش و انتشار کتاب به زبان اصلی در ایران رخ دهد.

در زیر به بخشی از تلاش های خود برای دسترسی به این هدف و هدف اصلی راه اندازی این وب سایت که رضایت صددرصدی مشتری است، را به نظر شما می رسانیم. البته ما نیز منکر این مسئله نمیشویم که کار همزمان چندین مترجم بر روی ترجمه یک پروژه شاید کمی یکپارچگی مطالب را از بین ببرد. شاید بسیاری از مترجمین بر این باور باشند که برای دسترسی به یک ترجمه با کیفیت نباید زمان را محدود کرد و دست مترجم باید برای تسلط به حوزه ترجمه کتاب باز باشد. کتاب های ادبیات شامل کتاب های رمان، داستان کوتاه، زندگینامه و شعر می شود که هر کدام در بین طرفداران خود محبوبیت خودشان را دارند.

بعد از دریافت فیپا، باید مجوز چاپ کتاب گرفته شود، که موسسه چاپ کتاب انتخابی شما موظف است یک نسخه از کتاب را برای دریافت مجوز به سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی می فرستد. یک فصل از کتابی که در حال نوشتن آن هستم را نیاز دارم عیناً از یک کتاب خارجی ترجمه کنم. مشتری می تواند و پس از اینکه هر کدام از بخش های کتاب ترجمه شد، هزینه مربوط به آن قسمت را پرداخت کند.

پس باید به خاطرداشته باشید قبل از پاسخ به این سوال که چگونه کتاب ترجمه کنیم ، باید کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه پیدا کنیم و سپس هزینه ترجمه کتاب را برای خود تخمین بزنیم. هدف من از ترجمه کتاب چيست؟ به نظر من ترجمه یک کتاب با وجود اینکه نیاز به سطحی از دانش درباره موضوع کتاب دارد، روش دقیقی برای ارزیابی دانش یک دانشجو نیست؛ فقط میتواند یکی از معیارهای ارزیابی باشد. شما می توانید نمونه کار ترجمه حرفه ای کتاب و یا سایر محتوا های هر یک از مترجمین قابل ما را مطالعه کرده و خودتان از بین آنها فردی را برای ترجمه کتاب مورد نظرتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید