هزینه سفارش ترجمه کتاب

این کتابخانه دیجیتال غیرانتفاعی با شعار «دسترسی جهانی به تمام دانش»، مجموعهای از بیش از ۱۲ میلیون کتب و متون الکترونیک، کتب صوتی، تصاویر، ویدئوها و نرمافزارهای رایگان میباشد. گوگل ادعا میکند که Google Play Books بزرگترین مجموعه کتاب الکترونیکی در جهان شامل بیش از ۵ میلیون عنوان میباشد! با استفاده از قابلیت سرچ این سایت کاربران قادر هستند کتابها را بر اساس عنوان کتاب یا نام نویسنده آن جستجو کنند. بسیاری از مراکز خرید کتاب، سایت مخصوص به خودشان را دارند و خریدار میتواند با مراجعه به این سایتها، کتاب مدنظرش را انتخاب و خریداری کند.

دانلود کتاب با فرمت pdf این روز ها بین دانشجویان بسیار رایج شده است که البته این سایت دانلود رایگان را به راحتی در اختیار کاربران قرار داده است . یکی دیگر از مسائلی که مشتریان برای خرید های آنلاین با آن مواجه میشود روش پرداخت است. شامل کتاب الکترونیکی رایگان در ژانرها و موضوعات گوناگون از جمله داستانی، طنز، رمزآلود، درام، تجارت، علمی و بسیاری موارد دیگر میباشد.

یکی از سایت های دانلود رایگان کتاب انگلیسی می باشد که به راحتی امکان دسترسی به کاربر برای دانلود کتاب علمی را می دهد . پائولو کوئیلو نویسنده ایست که علاقه زیادی به مولانا دارد و در برخی از آثارش در مورد تأثیری که این شاعر بر او گذاشته بسیار صحبت کرده است.

همۀ مردم پائولو کوئیلو را با کتاب کیمیاگر می شناسند، اما جالب است بدانید این کتاب نخستین کتاب نویسنده پر آوازه پرتغالی نیست! همچنین امکان سرچ و دانلود بر اساس ژانر، عنوان، نویسنده و زبان نیز فراهم است. رمان های انگیسی که محبوب بسیاری از خوانندگان می باشند بر اساس نوع محتوا دسته بندی شده اند. ما در انتشارات متخصصان اولین اقدامی که برای چاپ کتاب شما انجام میدهیم ارائه یک مشاوره چاپ و نشر حرفه ای است و پس از آن به ویراستاری، اخذ شابک، صفحهآرایی و طراحی جلد میپردازیم.

حتی اگر کتاب مورد نظر را نیافتید، کافیست به پشتیبانی آنلاین سایت، نام کتاب را اعلام کنید. در این سایت شما میتوانید کتب الکترونیک جدید را بر اساس عناوین برگزیده، عناوین پیشنهادشده توسط دیگر کاربران یا با توجه به نقد و بررسیهای اخیر خوانندگان در مورد کتب مطالعه شده کاوش نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید