هزینه سفارش ترجمه کتاب

فقط لطفاً کتاب را تحت همان شرایطی که به شما تحویل داده شده و با بستهبندی مناسب برای کتابچی ارسال کنید. یکی از مزیتهای بوکاپو ارائه خلاصه کتابهای صوتی برای تمامی کتابها در کنار محتوای دیجیتالی آنهاست. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم میکند.

هدف بوکاپو مطالعه حجم کمی از مطالب در زمان کوتاه و دسترسی به مفاهیم عمیق و اصلی کتاب است. بوکاپو مفاهیم عمیق و اصلی کتاب را به صورت چکیده کتاب در اختیار مخاطب قرار میدهد. شما زمانی که میخواهید خرید آنلاین کتاب را به خرید حضوری ترجیح دهید باید نکاتی را مد نظر قرار بدهید تا بتوانید بهترین خرید اینترنتی کتاب را تجربه نمایید.

بسیاری معتقد هستند 30 دقیقه مطالعه در روز میتواند اتفاقات شگرفی را در زندگی شما رقم بزند. سیر معنوی این کتاب مخاطب را به وجد می آورد و مانند تلنگری می ماند که روزهای خاکستری را سفید تر از قبل می کند. از آنجایی که تخصص تیم دنیای زبان در زمینه فروش کتاب بصورت اینترنتی و تلفنی می باشد می توانید به راحتی کتب و محصولات آموزشی و کمک آموزشی ناشران مختلف را در سایت کتاب دنیای زبان بیابید. خلاصه کتاب های پرفروش جهان در زمینههای روانشناسی، رشد و توسعه مهارتهای فردی، مدیریت و رهبری، روابط و مهارتهای اجتماعی، کارآفرینی، افزایش بهرهوری و مدیریت زمان و بازاریابی و فروش در بوکاپو ارائه میشود.

بانک کتاب آنلاین یک وب سایت آنلاین است که می توانید هر کتابی را در سریع ترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت به دنبال کتاب های محبوب و ناشناخته خریداری کنید. کتاب پلاس یک پلتفرم ترویجی کتاب است که از طریق افزونه های کتاب پلاسی آن می توانید مخاطبان و کارکنان خود را تشویق به خرید و خواندن کتاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید