هزینه سفارش ترجمه کتاب

روند سفارش ترجمه کتاب در ترنسیس سادهتر از آن چیزیست که فکرش را میکنید! اگر به دنبال ترجمه یک کتاب از انگلیسی به فارسی و یا بالعکس هستید؛ نیاز دارید تا کار ترجمه تخصصی کتاب خود را به یک مترجم زبردست و خبره بسپارید. خوشبختانه ما در ترنسیس به تعداد بالایی از این مترجمان حرفهای دسترسی داریم و میتوانیم با توجه به زمینه موضوعی کتاب شما، بهترین و مناسبترین مترجم را در اختیارتان قرار دهیم. این مبلغ نزد ترنسیس به امانت سپرده شده و تنها زمانی به مترجم پرداخت میشود که شما اعلام کنید “از ترجمه رضایت دارید”. در ادامه، مراحل انجام یک سفارش ترجمه کتاب را به شما توضیح میدهیم.

از نکاتی است که در ترجمه کتاب تخصصی باید رعایت شود. با اینکه کتابهای زیادی از زبانهای مختلف به زبان فارسی ترجمه میشوند اما اکثر این ترجمهها، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی است. این استاد حوزه با اشاره به امتیازات کتاب شرح لمعه، افزود: شرح لمعه دارای امتیاز مجموعی است. قبل از هر چیز بد نیست کمی در مورد نویسنده ای که خالق رمان کیمیاگر است کمی اطلاعات کسب کنیم تا بدانیم خالق داستانی که دنیای ادبیات جهان را زیر و رو کرده چه کسی است؟ اما ممکن است گاهی بخواهیم نوشته ای را بخوانیم که اکثر دوستان آن را خواندهاند و جزو محصولات پرفروش محسوب می شود.

دیگر سایت دانلود رایگان کتاب خارجی Scribd است. کتاب کیمیاگر هم از این قائده مستثنی نیست، شما می توانید نسخه صوتی آن را با صدای محسن نامجو دانلود کنید و آن را گوش جان بسپارید. دانلود رایگان کتاب انگلیسی به راحتی در این سایت امکان پذیر است . تنوع صحافی نظیر چاپ دیجیتال قابل ارائه است.

چرا که مخاطبان کتاب معمولاً یک یا چند نفر نیستند و میتوانند از چندصدنفر تا چندصدهزارنفر باشند؛ به همین خاطر، لازم است ترجمهای ارائه شود که کاملا روان و ساده بوده و بتواند مفاهیم عمیق یک کتاب را منتقل کند. مفتخریم که دنیای زبان معتبر ترین و بروزترین فروشگاه اینترنتی کتاب زبان ، به برترین انتخاب شما کاربران عزیز در زمینه ی خرید کتاب های آموزشی و کمک آموزشی زبان بدل گشته است. پس از کلیک روی دکمه “سفارش ترجمه کتاب” با انتخاب زبان و زمینه و نوع محتوا و پرکردن فیلدهای بعدی، سفارش شما ثبت میشود و پس از انتخاب مترجم، فرآیند ترجمه کتاب شما آغاز خواهد شد، به همین سادگی!

شاید بتوان گفت ترجمه کتاب مخصوصاً ترجمه کتاب تخصصی یکی از مهمترین و حساسترین امور در حوزه ترجمه تخصصی است. پیشگفتار نوشتهای است که توسط نویسنده کتاب نوشته میشود. گارانتی صددرصدی کیفیت ترجمه کتاب را تضمین میکنیم؛ پس با خیال راحت سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی تخصصی خود را ایجاد کنید! پس اگر درخواست ترجمه تخصصی کتاب دارید به راحتی سفارش ترجمه کتاب خود را در ترنسیس ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید