هزینه سفارش ترجمه کتاب

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس، صبح امروز با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و مهمانان فرهنگی در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس، با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و مهمانان فرهنگی در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. وی یادآور شد: اگر تاکید از سوی مقام معظم رهبری به بزرگداشت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وجود دارد برای گرامیداشت همین اراده اصلاح است.

امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و ایثارگران و ملت ایران از جمله مولفههای عزت ملی ما هستند. همچنین هیأت داوران ضمن قدردانی از انتشارات امینان و یازهرا (س)، به اتفاق آرا انتشارات ایران سبز را بهعنوان ناشر برتر خصوصی در سطح تهران انتخاب و معرفی کردند. همچنین هیأت داوران ضمن قدردانی از انتشارات امینان و یازهرا(س)، به اتفاق آرا انتشارات ایران سبز را بهعنوان ناشر برتر خصوصی در سطح تهران انتخاب و معرفی کردند.

معرفی و نقد کتاب تهران| مشخصات کتاب: خطاب به عشق ، دفتر اول، زهرا خانلو، ویراستهی آزاد عندلیبی، فرهنگ نشر نو، چاپ چهارم. چرا که مخاطبان کتاب معمولاً یک یا چند نفر نیستند و میتوانند از چندصدنفر تا چندصدهزارنفر باشند؛ به همین خاطر، لازم است ترجمهای ارائه شود که کاملا روان و ساده بوده و بتواند مفاهیم عمیق یک کتاب را منتقل کند. اگر به دنبال ترجمه یک کتاب از انگلیسی به فارسی و یا بالعکس هستید؛ نیاز دارید تا کار ترجمه تخصصی کتاب خود را به یک مترجم زبردست و خبره بسپارید.

ارسال سریع، موجودی کامل ، بروز بودن و خدمت صادقانه، اصولی است که ما بر آن استوار هستیم و همیشه آن را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. هزینه ترجمه تخصصی کتاب بسته به زمینه متن آن و سطح کیفی (معمولی، خوب و خیلی خوب) که مد نظر شماست، میتواند متفاوت باشد. کتاب پلاس یک پلتفرم ترویجی کتاب است که از طریق افزونه های کتاب پلاسی آن می توانید مخاطبان و کارکنان خود را تشویق به خرید و خواندن کتاب نمایید.

به این صورت که شما میتوانید مرکزی که در این زمینه فعالیت میکند را پیدا کرده و سفارش خود را با آنها مطرح کنید. با اینکه کتابهای زیادی از زبانهای مختلف به زبان فارسی ترجمه میشوند اما اکثر این ترجمهها، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی است. شاید بتوان گفت ترجمه کتاب مخصوصاً ترجمه کتاب تخصصی یکی از مهمترین و حساسترین امور در حوزه ترجمه تخصصی است.

دیدگاهتان را بنویسید