هزینه سفارش ترجمه کتاب

وی بیان داشت: بارها شاهد حضور مقام معظم رهبری در نمایشگاه کتاب و بیانات ایشان در مورد این رویداد بزرگ بوده ایم که با توجه به اهمیت این نمایشگاه امیدواریم در سال اینده نمایشگاه کتاب با شرایط مطلوب برگزار شود. این کتاب به چالشهای عمرانی و توسعهای اشاره کرده است که از همان ابتدا گریبان گیر پارک بوده تا روزهای سختی که برای به ثمر نشستن این نهاد بزرگ پشت سر گذاشته شده است. مجتبی جباری پور افزود: در این کتاب از اولین روزهای پارک و فراز و فرودهای مختلفی که پشت سر گذاشته شده است تا به این نقطه برسد پرداخته شده است.

این مراسم با حضور مهدی صفارینیا رییس پارک فناوری پردیس و جمعی از مدیران و معاونان پارک در سالن سراج برگزار شد. تاکنون بیش از ۴۰۰ واحد فناور و دانشبنیان در حوزههای فناوریهای پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیستفناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مکانیک و اتوماسیون به عضویت پذیرفته شدهاند. او فارغالتحصیل رشته روزنامهنگاری از دانشکده خبر تهران است و با روزنامههای شرق، ایران، اعتماد و خبرگزاری ایلنا و… به عنوان ستوننویس و خبرنگار همکاری داشته است. ما یک موسسه انتشاراتی هستیم و تعداد ۲۴ عنوان کتاب برای ترجمه داریم.

او ادامه داد: در این کتاب گوشهای از مشکلات و موانعی که سر راه ما برای ایجاد و گسترش پارک فناوری پردیس به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای علمی کشور است را به نمایش گذاشته است. اگر به هر دلیلی از کیفیت یا نوع نگارش مترجم راضی نباشید، مترجم جایگزین به شما معرفی خواهد شد. در صورتی که اگر یک مرجع ارائه دهنده یا سایت خلاصه کتاب در دسترس باشد از اتلاف وقت و پول بسیاری از افراد جلوگیری میکند.

پس از نگارش متن کتاب به شکل دست نویس یا تایپ شده، نوبت به بازخوانی و سپس ارسال به انتشارات میرسد. اگر شرایط کرونایی مهیا باشد و ستاد ملی مقابله با کرونا مجوزهای لازم برای برگزاری این نمایشگاه را صادر کند قطعا تلاش ما بر این خواهد بود که نمایشگاه به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید