چطور کتابی را ترجمه کنیم؟

اگر با ناشری قرارداد درصدی ببندم و دور از چشم من به جای ۱۰۰۰ نسخه، ۲۰۰۰ نسخه چاپ کند، راهی برای پیگیری این مساله وجود دارد؟ در پارس ترنس به جای دریافت هزینه ترجمه کتاب به صورت یکباره و یکجا، هزینه ها در چند قسط از سوی مشتری پرداخت می گردد.

بنابراین برای آگاهی از این موضوع که آیا کتابی دارای فیپا می باشد یا خیر باید در وب سایت کتابخانه ملی جستجو نمایید. چطور متوجه شویم کتابی قبلا ترجمه شده است یا خیر؟ پارس ترنس از موسسات ارائه کننده خدمات ترجمه می باشد که در این عرصه به ارائه برترین خدمات ترجمه به جامعه علمی مبادرات نموده است.

در ترجمه کتاب به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ در صورتی که کتاب شما حجم بالایی ندارد از طریق لینک سفارش ترجمه تخصصی کتاب و در صورت بالا بودن حجم فایل، از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۵۸۲۰۶۱۱۱ می توانید اقدام به سفارش ترجمه کتاب نمایید. در روش اول همه چیز را خودتان به عهده میگیرید. سوالات کنکور اوایل به شکل پاسخ کوتاه بود، اما به مرور شکل جدیدی به خود گرفته است.

کتاب « جلوه تاریخ در شرح نهج البلاغه» نوشته عبدالحمید بن هبه الله مداینی است که به «ابن ابی الحدید» شناخته می شود. بدین صورت که ترجمه هر پارت برای مشتری ارسال و برای شروع پارت بعدی هزینه آن پارت که مبلغ آن در جدول زمانبندی ارسالی برای مشتری ذکر گردیده است؛ از سوی مشتری پرداخت می گردد. در این روش مشتریان هزینه ها را به صورت اقساطی و در چند قسط به تعداد پارت های جدول زمانبندی پرداخت خواهند نمود. اساتید و دانشجویان در دانشگاه های داخلی باید بتوانند همگام با دانشگاه های معتبر به کسب علم و قوانین جدید کشف شده در زمینه های مختلف بپردازند.

کتب تخصصی جدید و مهمی سالانه در کشورهای مختلف و به زبان های مختلف نوشته می شود که برای آنکه از علم روز عقب نمانیم باید آن ها را ترجمه کرده و مورد استفاده قرار دهیم. شما میتوانید بهترین تجربهی سفارش ترجمه کتاب را در وبسایت ترجمه کتاب ترجمیک تجربه کنید. در صفحه جدید در قسمت Link بر روی لینک کتاب و سپس با هدایت به صفحه دانلود بر روی Slow Download و نهایتا Free download کلیک کنید. با شروع پروژه ترجمه کتاب، ترجمه هر پارت در موعد و تاریخ تعیین شده برای مشتری ارسال خواهد شد. با توجه به اینکه معمولا تعداد صفحات یک کتاب جهت ترجمه زیاد می باشد، ما کتاب را به چند بخش یا پارت مجزا تقسیم نموده و جدول زمانبندی تحویل ترجمه پارت ها برای مشتری ارسال می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید