چگونه کتاب ترجمه و چاپ کنیم؟

در فروشگاه اینترنتی مارکا کتاب فقط در چند ثانیه میتوانید کتاب موردنظر خود را بیابید و آن را با تخفیف ویژه خریداری کنید. پس از چند ثانیه به راحتی این کتاب بینظیر را خریداری کنید. اما با مراجعه به سایت مارکا کتاب میتوانید کتاب انسان خردمند با ترجمه نیک گرگین را با 35 درصد تخفیف خریداری کنید. هرچند ترجمههای محسن مینوخرد همیشه طرفداران خود را داشته است، اما طبق نظرات کاربران و میزان رضایت آنها کتاب امسان خردمند نیک گرگین مطالب را کاملتر و شفافتر بازگو میکند. شما میتوانید با خرید آنلاین کتاب از فروشگاه آنلاین وستا بوک در زمان خود صرفه جویی کنید، هزینه های جاری زندگیتان را کاهش دهید و با کم کردن مصرف سوخت های فسیلی از گرم شدن زمین جلوگیری کنید.

این کمیک بوک ها، داستان خود را در تعداد شماره ی محدود روایت میکنند. ترجمه شیرین و ادبی این مترجم، ترجمه کتاب انسان خردمند نشر نو را به یکی از پرفروشترین کتابهای ترجمه شده در سالهای اخیر تبدیل کرده است. باتوجه به اینکه متن اصلی کتاب فلسفی و ادبی است اما نیک گرگین به خوبی توانسته این کتاب را روان و خوانا به فارسی ترجمه کند. برای مثال، کسی که متون ادبی را ترجمه میکند، علاوهبر تبدیل متن به زبان دیگر، باید سبک و معیار نویسنده را حفظ کند و به متن وفادار باشد.

نیک گرگین دوگانه این کتاب، کتاب انسان خداگونه از همین نویسنده را هم با ظرافت تمام ترجمه و منتشر کرده است. بهسام ادامه داد: نویسنده با دانستن ژانر درک بهتری از درونمایه داستان خواهد داشت و در ارائه داستان حرفهایتر عمل خواهد کرد. اگر داستان این کتاب برای شما هم جذاب است همین حالا میتوانید با مراجعه به بانک کتاب مارکا این کتاب را خریداری کنید. زبان آموزان می توانند داستان های مختلف را بر اساس نوع انتشاراتشان در سایت پیدا نمایند. کتاب نفیس بوستان سعدی پیام عدالت با جلد چرم مصنوعی زیبا و خطاطی هنرمندانه در سایت ما موجود می باشد.

پیشنهاد ما این است که پس از ثبت نام به عنوان کاربر آزاد، با خرید اعتبار به کاربر ویژه تبدیل شوید. ما دو طیف و تیپ کتابفروش داریم؛ یک سری ناشران سنتی و یک سری صنعتی. همانطور که در این مقاله خواندید کتاب انسان خردمند یک کتاب بینظیر تاریخی و فلسفی است از طول دوران بشریت و حوادث مهم اتفاق افتاده در آن. اما ترجمه کردن یک کتاب خارجی به این سادگیها هم نیست!

حتی اگر شما هم یک مترجم با تجربه باشید، روند ترجمه کتاب به این آسانی که فکر میکنید نیست. منطقی هم نیست که وجود داشته باشد. این ژانر که هم نمونههای ایرانی خوبی دارد و هم نمونههای خارجی پر سر و صدا و معروف، شامل کتابهای زیادی میشود که ماجرا یا ماجراهای عاشقانه شخصیتهای اصلی را بیان میکند.

دیدگاهتان را بنویسید