چگونه یک کتاب را ترجمه و آمادۀ چاپ کنیم؟

یکی دیگر از محاسن مترجم متخصص، آشنا بودن با لغات و ترکیباتی از ادبیات انگلیسی است که هر کسی آنها را نمیداند. ترجمانو بعنوان مرجعی برای انجام انواع خدمات ترجمه امروزه برای اکثر دانشجویان و هر کسی که در حوزه کتاب فعالیت داشته باشد، شناخته شده است. چرا که بعنوان یک اثر مستقل از دانشجو یا متقاضی شناخته میشود و اگر دارای ایرادات مفهومی و یا حتی نگارشی باشد، بسیار نظر داوران را تحت تاثیر قرار میدهد.

از طرفی ترجمانو قابلیت نظارت مستمر شما را در فرایند ترجمه کتاب در اختیار شما قرار میدهد که این موضوع باعث میشود شما علاوه بر اطلاع از روند ترجمه کتاب، از نظر کیفی نیز کار را مورد ارزیابی قرار دهید. ۳۰ و برای کتابهای نفیس استفاده میشود. همچنین کتابهای گرانبها را میتوان به صورت بستهبندی شده در داخل جعبه قرار داد تا بدون آسیب حمل شوند. سپس ناشر نسخه ویرایششده را به شما میدهد تا چک کنید.

صحافي دوختي: در اين روش كاغذهاي تا شده با نخ و در قسمت وسط عطف به يكديگر دوخته ميشوند. خدمات ترجمه کتاب در ترجمانو با استفاده از مترجمان متخصص در هر حوزه علمی صورت میگیرد. که در این صورت طبیعتاً با جستجوی عنوان انگلیسی کتاب به جایی نخواهید رسید. سپس با توجه به زمینه تخصصی کتاب و سطح کیفیتی که انتخاب کردهاید، ترنسیس به مترجمان مرتبط که توانایی ترجمه کتاب تخصصی را دارند، اطلاع رسانی میکند. برای انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه پس از اینکه مطمئن شدید دانش کافی را دارید، چندین کتاب را انتخاب کنید. اگر در مسیر ترجمه کتاب هستید و به کمک یک تیم از مترجمین حرفه ای نیاز دارید، بدون شک رایت می یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود.

کتاب های رشته پزشکی بسیار متفاوت بوده و هر کدام دارای مطالب گسترده ای جهت آموزش هستند. این نکته را هم فراموش نکنید که کار ترجمه، کاری دشوار و بسیار فنی است؛ بنابراین هم در قبال خودتان و هم در قبال دیگران نیمه پر لیوان را ببینید. اگر دقت کرده باشید در بالا اشاره زیادی به زمانبندی کردیم و تاکید بر این موضوع که با توجه به زمان مصاحبه، مراحل تدوین ترجمه کتاب باید در تاریخ معینی شروع شود. این موضوع خصوصا در مورد کیفیت مفهومی کتاب بسیار مهم است.

در مورد کتابهایی که بیش از ۸۰ هزار کلمه دارند میتوانید تقاضای پنج نمونه ترجمه رایگان داده و از میان آنها ترجمهای را که میپسندید، انتخاب کنید. پیشنهاد میدهیم که کتاب موردنظر را در همان زمینه فعالیت خود انتخاب کنید. 1- کتاب موردنظر را انتخاب کنید. امکان پرداخت قسطی و مرحله به مرحله کتاب نیز وجود دارد و میتوانید هنگام پرداخت هزینه ترجمه یکی از دو گزینه “پرداخت کامل” یا “پرداخت مرحلهای” را انتخاب کنید. در موارد مصاحبه دکتری نیز کیفیت نهایی ترجمه بسیار اهمیت دارد. و البته بدنبال کسب تجربه و نیز سود مالی نیز می باشم. این امکانات را صرفا در ترجمانو می توانید بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید