کتاب صوتی کیمیاگر |صدای محسن نامجو

فیدیبو با هزاران عنوان کتاب یکی از بزرگترین و غنیترین آرشیوهای کتاب الکترونیک را در اختیار دارد؛ آرشیوی که روزبهروز در حال گسترش است. با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دستچین شدهی ایران کتاب، میتوانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید، ارزش زمانی که برای آن صرف میکنید را دارد. ادبیات نقش بیبدیلی در فرهنگ دارد. گفت وگو با سعید اقبال کتابچی انتشارات اقبال، داوود موسایی انتشارات فرهنگ معاصر، مهرداد کاظمزاده انتشارات مازیار، علی زوار انتشارات زوار، غلامرضا امامی انتشارات موج و پندار، بهروز عطایی انتشارات عطایی از دیگر بخش های این کتاب است.

در ادامه، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنانی با اشاره به سخنی از امام حسین (ع) توضیح داد: ارادههای معطوف به اصلاح و تغییر وضعیت سلطه در عالم ارادههای مقدسی هستند. انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس به برکت اراده امام باعث ایجاد جمع ها و ارادههای واحد شد.

احمدوند با اشاره به اینکه پر خوانندهترین آثار مکتوب مربوط به دفاع مقدس است توضیح داد: مردم در داخل کشور و بیرون از مرزهای از این آثار استقبال میکنند. کتاب مدیریت خود از مجموعهی «10 مقالهای که از هاروارد باید بخوانید» انتخاب شده است که این مجموعه موضوعات مربوط به موفقیت، خودشناسی و مدیریت را دربرمیگیرد.

فیدیباکس یک جعبه الکترونیکی سیاه رنگ است که امکان دسترسی به کتابخانهای با صدها کتاب رایگان را برای کاربران فیدیبو فراهم میکند. کتاب های نویسنده های مطرح و به نام ایرانی و خارجی برای علاقه مندان در فیدیبو وجود دارد. خوشبختانه نسخه کیمیاگر دو ترجمه سلیس و روان را در زبان فارسی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید