کتاب صوتی کیمیاگر |صدای محسن نامجو

امکان ندارد که ترجمه یک کتاب کمتر از زمان استاندارد آن توسط یک مترجم انجام شود و در عین حال کیفیت ترجمه بالا باشد! مترجم کتاب کودک در ترنسیس، پس از گذراندن آزمونهای تخصصی در این باره، سفارش ترجمه کتاب کودک را عهدهدار میشود. مفتخریم که دنیای زبان معتبر ترین و بروزترین فروشگاه اینترنتی کتاب زبان ، به برترین انتخاب شما کاربران عزیز در زمینه ی خرید کتاب های آموزشی و کمک آموزشی زبان بدل گشته است.

برای آشنایی با قیمت های ترجمه میتوانید به صفحه لیست قیمت ترجمه در ترنسیس مراجعه کنید. امکان تخفیف حجمی نیز شامل حال سفارش های ترجمه کتاب میشود و بر مبنای حجم کتاب امکان تخفیف تا 20% از هزینه ترجمه کتاب وجود دارد. علاوه بر این، بسته به حجم کتاب، مشتریان محترم میتوانند تا ۲۵% تخفیف حجمی از ترجمیک دریافت نمایند.

پس از انتخاب مترجم و قبل از شروع هر مرحله لازم است مبلغ مرحله مورد نظر را در ترنسیس سپرده کنید. بخاطر تجربههای موفق ترنسیس در این حوزه، میتوانیم ادعا کنیم تقریباً تمامی دغدغههای این قشر از افراد را میدانیم و برای رفع این دغدغهها راهکارهای مؤثری در نظر گرفتهایم.

این موضوع بیشتر بخاطر کمبود مترجم کتاب فارسی به انگلیسی حرفهای در این حوزه است؛ البته در تیم ترجمه ترنسیس، جامعهای از مترجمین باتجربه تشکیل دادهایم و روز به روز به تعداد این افراد اضافه میکنیم. کمی بالاتر، روند انجام سفارش ترجمه کتاب در سایت ترنسیس را بررسی کردیم؛ نیازها و دغدغههای رایج شما و راهحالهای آن را بیان کردیم. این سایت در واقع یک سایت اشتراکگذاری فایلهای مختلف میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید