کتاب صوتی کیمیاگر |صدای محسن نامجو

در این سایت بخشهایی با عنوان پرطرفدارترین کتب و آخرین کتب دانلود شده نیز موجود است. آپشن دیگر این وبگاه برای یافتن کتب، استفاده از بخشهای مختلف آن مانند ۱۰ کتاب برتر، جدیدترین کتب شنیداری، کتب برگزیده و آخرین کتب منتشرشده است. گذشت آن روزها که کتاب ها همیشه دستی بودند.

دانلود کتاب با فرمت pdf این روز ها بین دانشجویان بسیار رایج شده است که البته این سایت دانلود رایگان را به راحتی در اختیار کاربران قرار داده است . همچنین کاربران میتوانند کتابهای خود را در سایت بارگزاری کرده تا توسط دیگران مطالعه شوند. با توجه به موجز بودن این دو کتاب آقای خشایار دیهیمی مدیر مجموعه کتابهای «تجربه و هنر زندگی» تصمیم گرفته است تا این دو را در یک کتاب تحت عنوان دروغ/اراده آزاد منتشر کند.

این سایت بهعنوان پروژهای از Internet Archive، کاتالوگی از اغلب کتابهای منتشرشده زیر چاپ و خارج از چاپ در کتابفروشیها و کتابخانههای دنیاست. مجموعه کتب و متون الکترونیک این کتابخانه دیجیتال مجموعههایی از منابع کتابخانههای عمومی، کتابخانههای دانشگاهی، ژورنالها، مگزین ها و دیگر منابع و وبسایتهای آمریکایی، کانادایی و دیگر کشورهای سراسر جهان را دربرمی گیرد.

در این سایت نیز امکان اشتراک از طریق پست الکترونیک و دریافت کتب الکترونیک در ایمیل فراهم میباشد. همچنین، میتوانید از طریق ایمیل عضو سایت شده و کتاب های الکترونیک رایگان را در ایمیل خود دریافت کنید. اگر شما میخواهید کتابتان را در این سایت منتشر کنید، میتوانید بهصورت رایگان عضو شوید.

همچنین امکان آپلود کتب توسط کاربران عضو سایت نیز فراهم است. کاربران عضو، امکان همکاری با این وبگاه از طریق افزودن کتب جدید یا ویرایش برخی اطلاعات کتب موجود را دارند. ترجمیک، بزرگترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوریهای پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است.

دیدگاهتان را بنویسید