کتاب غیر مرجع

تقاضای آنها این بود در ازای پایین آوردن سطح کیفی، تعداد بیشتری کتاب گویا تولید کنیم. برای رسیدن به جواب سوالهای ما، بین آدمهایی جستجو کردیم که دوست داشتیم مثل آنها زندگی کنیم. فراموش نکنید که سرعت رسیدن اطلاعات به اندازه خود آن اطلاعات برای رشد صنعت و حرفه شما ضروری است. ۳۰ سانتیمتر است که به آن اندازه مدیران نیز میگویند. هنگامی که کار ویرایش کتاب را شروع کردید، اگر به هر دلیلی در تغییر برخی از بخشهای کتاب ناتوان شدید، سعی کنید ویرایش را ادامه ندهید.

بدین معنی که فرایند ترجمه کتاب به طور همزمان توسط چندین مترجم انجام می شود و هر مترجم بخشی را از کتاب را ترجمه می نماید تا در زمان تحویل کار به مشتری تسریع بخشیده شود. برای گروه سنی بین ۱۳ تا ۱۶ سال کتاب بهتر است ۴۰ تا ۶۰ هزار کلمه باشد. برای گروه سنی ۵ تا ۸ سال بهتر است کتاب بین ۵ هزار تا ۱۰ هزار کلمه باشد.

برای افراد بالع و بالای ۱۶ سال بهتر است کتاب بین ۴۰ تا ۱۰۰ هزار کلمه داشته باشد. کتاب سهام عادی و سود غیر عادی حاوی اطلاعاتی از نحوه جستجو درباره شرکتهای در حال رشد گرفته تا تمرین روش Scuttlebutt و فرآیند جمع آوری اطلاعات پیش از انجام سرمایه گذاری است.

شاید شما نخواهید برخی از توصیههای انجام شده را عملیاتی کنید و به نظر شما انجام این توصیهها ساختار داستان را به هم ریزد. اجازه دهید دیگران توصیههایی برای کتاب شما داشته باشند و آنها را بنویسند. ۴. آخرین بازبینیها را انجام دهید و کارتان را آماده چاپ بکنید. طراحی جلد کتاب را میتوان با نرمافزارهای مختلف پردازش تصویر از جمله فوتوشاپ انجام داد اما پیشنهاد میکنیم آن را به فردی متخصص بسپارید تا کتابتان جذابتر شود. با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

میتوانید در شبکههای اجتماعی صفحهای را درست کنید و درباره کتابتان اطلاعات هیجان انگیز ارائه دهید تا ذهن خوانندگان و توجه آنها را جلب کنید. ویرایشگر میتواند زبان روایت داستان را به شکلی تغییر دهید که هیچگونه ابهامی در آن دیده نشود و از استفاده بیمورد و مداوم شما از برخی اصطلاحات و افعال که باعث رنجش خواننده میشود جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید