کتاب پارک فناوری پردیس به چاپ رسید – خبرگزاری مهر

حالا که به هر یک از کتابهای معرفی شده نگاه میکنم، همه خاطرات زمان انتخاب و یا معرفی آنها در سایت به خاطرم میآید. در این 14 سالی که سایت کار خود را شروع کرده، ما به تدریج مجموعه بزرگی از کتابها را بررسی و معرفی کردهایم که حالا دیگر به اندازه یک کتابخانه نسبتا بزرگ شده است.

کتاب صوتی انسان در جستجوی معنا اثر ویکتور فرانکل کتاب صوتی با صدای حمیدرضا فریعقوبی قصه واقعی درباره رویدادهایی ست که در اردوگاه کار اجباری نازی ها پس از جنگ جهانی دوم برای زندانیان پیش آمده است. برای خرید کتاب دانشگاهی راههای متعددی جلوی پای دانشجو است که فراخور نیاز و تواناییهایشان خرید خود را انجام میدهند.

یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست. هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) می باشد. همچنین هنگام خرید آنلاین کتاب مورد علاقه خود، در هزینه و وقت خود صرفه جویی میکنید چون این کتابفروشیها معمولا تخفیفهای خوبی برای محصولات خود در نظر میگیرند. من برای معرفی کتابها وسواس خاصی داشتهام. بخش مهمی از سایت یک پزشک، اختصاص دارد به معرفی کتاب و نیز انتشار خبرهای و حاشیه مربوط به دنیای کتاب که میتواند شما را در خرید کتاب خوب کمک کند.

پس از انتشار بریدا و شهرت پیدا کردن نام نویسنده مردم به خواندن دو کتاب منتشر شده از پائولو علاقۀ زیادی نشان دادند و این اتفاق موجب شد تا کیمیاگر بهتر از قبل جایش را بین مخاطبان پیدا کند. اهمیت کتاب و تأثیری که نویسنده یا کتاب در زندگی او داشته است. کیمیاگر یک رمان معمولی نیست، چرا که نویسنده آن با به وجود آوردن فضایی تازه از ساختارهای ذهنی اش در داستان موجب شده تا مخاطبان با کتابی متفاوت تر از آنچه فکرش را می کنند رو به رو شوند.

کتاب مدیریت خود که گزینشی از بهترین مقالات موفقیت است شامل بخشهایی به نام «خلاصه کلام» و «ایده در عمل» در ابتدای در هر مقاله است که باعث میشوند خواننده پیش از مطالعهی کامل مقاله، پیام آن را درک کند. برای خرید آن فقط کافی است در اینترنت سرچ کنید، کتاب محبوب خود را در سایت های مختلف پیدا کنید. برنامه خرید کتاب دانشگاهی یکی از نخستین کارهایی است که هر دانشجو در آغاز سال تحصیلی انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید