گلچین مهمترین سوالات استخدامی مصاحبه حضوری

ترجمه انواع کتاب های تخصصی و عمومی توسط موسسه البرز انجام می گیرد. ما بسیاری از موضوعات از جمله کتابهای کودک و نوجوان، داستانی و علمی را ترجمه خواهیم کرد. اگر کتابهایی که قصد ترجمه آن را بهصورت آنلاین دارید در موضوعات مختلفی میباشند میتوانید با خیال آسوده با خدمات ترجمه آنلاین کتاب همراه باشید. در آن زمان در تیمهای مترجمین متخصصانی با فرهنگهای مختلف وجود داشت که اقدامات اصلاحی و بازنویسی را در تیمهای مشترک بهصورت جدا انجام میدادند.

گارانتی ترجمه کتاب در موسسه البرز دائمی بوده و تاریخ انقضایی ندارند. پس از اتمام کار ترجمه کتاب، ترجمه یکبار از ابتدا تا انتها بازخوانی شده و فایل نهایی ارسال می گردد. در گام اول سفارش خود را در سایت ثبت فرموده و فایل کتاب را برای ما ارسال کنید. در طی انجام سفارش می توانید با مترجم از طریق ارسال تیکت در ارتباط باشید و هر نکته ای که لازم است را با ایشان در میان بگذارید.

شما به زبان انگلیسی یا زبان خارجی دیگر مجهز هستید و به همین خاطر لازم نیست که نگران این باشید که در وبسایتهای مختلف خارجی، نتوانید کتاب دلخواهتان را پیدا کنید. ترجمه کتاب توسط مترجمان خاص انجام میشود، کتابها ممکن است با موضوع داستانی باشد و یا غیرداستانی، کتابهای داستانی ممکن است از منابعی غیر مستدل گرفته شده باشد.

کتاب ها به دو دسته داستانی و غیر داستانی تقسیم می شوند. بین دو گزینۀ Royalty (35% یا 70%) تعیین کنید چه درصدی به شما تعلق بگیرد و بقیۀ درآمد کتاب به آمازون میرسد. در چندین نشریه مقاله نوشته یا مینویسم و دلنشینترینشان نقد کتابهای تخصصی است. برای روزنامه شرق مطالب علمی و گاهی علم با طعم توسعه مینویسم. نرم افزار WinDjView امکان باز کردن و خواندن فایل هایی با پسوند Djvu در ویندوز را برای شما فراهم می کند. انسان با بهره گیری از این قوه قرن ها و نسل هاست که قصه هایی شگفت انگیز از سرزمین پریان، ساحره ها و قهرمان قدرتمندی که شیاطین را به زانو در می آورند، ساخته و پرداخته اند.

برای ترجمه کتاب توصیه می کنیم پلن عالی را انتخاب نمایید، چراکه مترجمان این پلن، با تجربه بوده و مهارت های بالایی در انجام ترجمه تخصصی و روان دارند. در ادامه با بانک کتاب مارکا همراه ما باشید تا در مورد انواع کتاب های دانشگاهی با شما صحبت کنیم. کتاب های داستانی از مواردی هستند که در جوامع مختلف از گذشته تا کنون مورد نیاز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید