گلچین مهمترین سوالات استخدامی مصاحبه حضوری

این کتاب یکی از کتاب های فوق العاده ای است که واقعه کربلا را به خوبی شرح داده و جزئیات آن را به خوبی بیان کرده است. شما میتوانید بررسی کنید که در بازار هدف شما با فروش کتاب ترجمه شده توسط خودتان هزینه هایی که صرف ترجمه و ویرایش کتاب کرده اید جبران خواهد شد یا خیر. آیا کتاب من در این بازار موفق و برجسته خواهد شد؟ چون چهارسال تنها کتاب انگیزشی و موفقیت من بود؛ و مهمتر از اون، شروعکننده ورودم به فاز رشد و پیشرفت شخصی با یک ذهنیت متفاوت و بزرگتر از محیط و شرایط به حساب میاد.

آماده ی این باشید که خوانندگان کتابتان از کشورهای مختلف سوالات یا نظراتی را در رابطه با کتاب داشته باشند و شما باید به نظرات و سوالات آن ها پاسخ دهید. این کتاب در سال 1396 در نشر چشمه با ترجمه محسن مینوخرد و در نشر نو توسط نیک گرگین انتشار یافت.

پس از ترجمه و ویرایش کتاب زمان انتشار آن و ارائه کتاب به کشورهای دیگر یا به کشور محل زندگی خودمان است. برای این که بتوانید هزینه ترجمه کتاب را محاسبه کنید کافی است یک سفارش ترجمه کتاب ثبت کنید تا در چند دقیقه به صورت رایگان قیمت گذاری به شما اعلام شود. اگر به اندازه کافی به زبان انگلیسی تسلط ندارید و تصمیم دارید ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را به یک مترجم حرفه ای بسپارید.

اگر قصد دارید با بهترین ترجمه کتاب انسان خردمند و خلاصهای از آن آشنا شوید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. این کتاب در سال 2014 به زبان انگلیسی ترجمه شد و در همان سالهای اول توانست جایگاه بسیار خوبی در میان پرفروشترین کتابهای دنیا به دست آورد. مترجم حرفه ای میتواند پیام و ساختار کتاب را بدون از دست رفتن مفهوم و پیام تنه ی اصلی کتاب در اختیار خواننده قرار دهد. در حالی که نظارت فقط در این خلاصه نمیشود. مترجم حرفه ای حتی متن را محلی سازی میکند تا اطمینان حاصل شود که ظرافت های فرهنگی نادیده گرفته نشود.

دیدگاهتان را بنویسید