↑ ده گفتگو. ترجمهٔ احمد پوری

نظرات کتاب های نوشته شده توسط مشتریان را بخوانید و کتاب های مورد علاقه خود را نیز مرور کنید. همچنین با توضیحات کتاب که به شما کمک می کند ایده ای درباره کتاب بدون اسپویل به دست آورید، به بسیاری از تازه واردها نیز دسترسی آسانی دارید. اما حرکت و راه حل عملی نیز برای برطرف کردن آن ارائه نمیکنند. این دسترسی جهانی به ما کمک میکند که نویسندگانی را که تا کنون چیزی از آن ها نشنیدهایم را جست و جو کرده و با تالیفاتشان آشنا شویم. مشاهده تمامی کتاب ها پونه مقیمی، نویسنده کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی در سال 1361 به دنیا آمده است.

این کتاب ها در قالب های مختلف مانند جلد گالینگور، شومیز و کتاب تخته ای موجود هستند. آثار در ۲۰ گروه تقسیم بندی شد و ۲۹۵۷ عنوان دریافت شد. بر این اساس، مترجمان ترجمیک، سفارش را در بخشهای جداگانه برای مشتریان محترم در سایت قرار داده و نظرات آنها را دریافت میکنند.

کتاب به زودی پس از انتشار رسمی در آستان شما تحویل داده می شود. امیدوارم این ضعف و خلأ پوشش داده شود تا حرکتهای مردی در این جریان استمرار و امتداد داشته باشند. همه این روند، با فرض اینکه به کتاب فروشیهای معتبر در شهر محل زندگیتان دسترسی داشته باشید انجام میشود.

شما فرض کنید که برای خرید یک کتاب مجبور هستید به کتابفروشیهای معتبر سطح شهر مراجعه کنید. بهترین سایتهای خرید کتاب دانشگاهی، این روزها مشغول فعالیت هستند و شما میتوانید با مراجعه به هرکدامشان سفارش خود را ثبت کنید. اکثر سایتهای خرید کتاب دانشگاهی امکانات متعددی مثل ارسال رایگان یا پرداخت در محل را در اختیار خریدار قرار میدهند و مسلما این موضوع تجربه خرید را برای شما سادهتر و شیرینتر خواهد کرد. حالا فرض کنید که شما تنها با یک سیستم، همراه با لیست خرید کتابهای دانشگاهیتان پشت میز مینشینید و سایتهای مختلف فروش و توزیع کتاب دانشگاهی را بررسی میکنید.

اگر به دنبال هدیه دادن یک کتاب خوب به یک نوجوان هستید، میتوانید فروشگاه کتابهای بزرگسالان و جوانان را بررسی کنید، جایی که میتوانید کتابهایی از مجموعههای پرفروش را پیدا کنید. برای نگاه کردن به داخل کتاب و مرور چند صفحه از کتاب استفاده کنید، درست همانطور که در یک کتابفروشی انجام می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید