↑ ده گفتگو. ترجمهٔ احمد پوری

هدف ما در انتشارات متخصصان این است که در ادامهی راه چاپ و انتشار کتاب، نویسنده انرژی خود را ذخیره کند. این انتشارات که در سالهای اخیر با چاپ آثار، تالیفات، ترجمه و پایاننامه های زیاد، یکی از پرکارترین انتشارات کشور محسوب میشود، برای چاپ کتاب برنامهای دقیق و مدون دارد.

شما میتوانید بهترین تجربهی سفارش ترجمه کتاب را در وبسایت ترجمه کتاب ترجمیک تجربه کنید. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتابها و کتابخانه خود دسترسی دارید و میتوانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. اگر فکر میکنید انتخاب کتاب برای شما کاری دشوار و زمانبر است و یا در خرید کتاب منتخب خود دچار مشکل شدهاید میتوانید با ترجمیک تماس بگیرید. » و اکنون در جامعهای به بلوغ رسیدهایم که جای جای آن به دروغ آلوده است. رابطه تحسین و دروغ چیست؟

باشگاه همکارا یا میزهای پژوهش فضایی برای مطالعه و پژوهشهای فردی و گروهی در باغ کتاب است. کتابهای سفر علیبابا کتابهای مرجعی هستند که لازم نیست از صفحه اول تا آخر آن را مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید. همین نکته کتاب سفر علیبابا را تبدیل به یک دوست باتجربه میکند تا بتوانید به اطلاعاتی که در اختیارتان قرار میدهد، اعتماد کنید.

شما زمانی که میخواهید خرید آنلاین کتاب را به خرید حضوری ترجیح دهید باید نکاتی را مد نظر قرار بدهید تا بتوانید بهترین خرید اینترنتی کتاب را تجربه نمایید. تجربه تخصصی کتاب مجموعه از تواناییهای دانشی و تجربی را میطلبد تا بتواند از عهده این کار برآید. حتی میتوانید قسمت هایی که مهم هستند را هایلایت کنید که البته این کار تنها برای نسخه اندورید قابل اعمال است. اندکی راجع به کتاب بخوانید و با موضوع یا نویسنده آن کمی بیشتر آشنا شوید و حتی بخش هایی از کتاب را نیز بخوانید که ببینید آیا آن را دوست دارید یا نه؟

مشاهده تمامی کتاب ها پونه مقیمی، نویسنده کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی در سال 1361 به دنیا آمده است. پاتوق کتاب فردا علاوه بر این که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب فعالیت می نماید، در نظر دارد تا متفکران، نویسندگان و هنرمندان برجسته انقلاب اسلامی را معرفی نموده و امکان دسترسی به آثار برجسته آنها را فراهم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید