🚀 نقشۀ راه فروش کتاب در آمازون

این کتاب توسط دخترم هِیلى به دستم رسیده بود. کتاب راز در حقیقت برگرفته از مستندی به همین نام است و هر دو دارای محوریت موضوعی یکسانی هستند. کتاب راز دقیقاً برگرفته از دیالوگهای فیلم راز است و مشابه با کتاب، دارای فروش و استقبال بسیار خوبی بود. یک موسسه چاپ کتاب به دو صورت سرمايه گذاري مولف و مشارکت در هزینه چاپ کتاب قرارداد میبندد. پس از اینکه سفارش به ثبت رسید، متن توسط ابزراهای ترجمه شمارش و تشخیص جملات تکراری و وزن دار و همچنین تجزیه و تحلیل و تخفیف های مناسب جهت پرداخت هزینه اعمال خواهد شد.

برای مثال از برخی واژگان به صورت مکرر و افراطی در ترجمه استفاده شده است. از این قالب برای زیباسازی برخی کتابها بسته به سلیقه طراح، نویسنده و انتشارات استفاده میشود. چیزی که قانون جذب نامیده میشود و بر اساس آن هر انسانی وقتی چیزی را بخواهد میتواند آن را به سمت خود جذب کند. بلکه این کتاب سمت و سویی با دین مبین اسلام دارد.

یکی دیگر از ویژگیهای کتاب راز این است که داستان سرایی و انتقال مطلب با استفاده از بیانی داستانی و حتی خاطراتی واقعی صورت گرفته است که همگی باعث میشود تا جذابیت کتاب راز برای خواننده افزایش پیدا کند. سؤالی که تابحال برای خوانندگان بسیاری پیشآمده است، آیا داستان های راز واقعیت دارند؟

من ردیابی داستان های راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم. من آهنربا شدم. بهمحض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ وزنده دنیا یکى پس از دیگرى بهسوی من کشیده میشدند. جستجویى را آغاز کردم براى یافتن کسانى که زنده بودند و از این راز خبر داشتند. این عبارت اشاره به نکته لطیفی است که آن این که اگر مردم به همان اندازه که به عافیت و سلامت جسمانی اهمیت می دهند، به سلامت دینشان اهمیت می دادند، وضع خوبی داشتند ولی افسوس! در ترجمۀ این کتاب به قلم نفیسه معتکف در لابهلای متن به برخی آیات و احادیث قرآنی اشاره میشود، اما وجود چنین چیزهایی دلیلی بر همسو بودن اسلام و قرآن با قانون جذب نیست.

آیا کتاب راز واقعیت دارد؟ علاوه بر تهیه و خرید کتاب درسی ها و جزوات تخصصی هر رشته دانشگاهی، از کتابهای اصلی و مهمی که داشتن آنها برای هر دانشجویی اهمیت دارد. کتاب های عمومی شامل چه نوع کتاب های است؟ کتاب بنا بر نظم الفبایى نام خانوادگى نویسندگان تنظیم شده, و شامل 6773 مدخل است.

دیدگاهتان را بنویسید